Beschrijving
Uniters Nubuck Reinigingsdoekje (voorheen Leather Master)
Het Uniters Nubuck Reinigingsdoekje is speciaal ontwikkeld voor het reinigen en opfrissen van nubuck en suède leer. Dit product, voorheen bekend als Leather Master, verwijdert oppervlakkig vuil en lichte vlekken zonder het delicate karakter van het leer aan te tasten.
Dankzij de zachte structuur is het doekje veilig te gebruiken op gevoelige leersoorten. Het helpt om de vezelstructuur van nubuck te behouden en zorgt ervoor dat het materiaal zijn natuurlijke uitstraling houdt. Ideaal voor schoenen, meubels en accessoires van nubuck of suède.
Voorbehandeling: Zorg dat het oppervlak droog is. Verwijder los vuil voorzichtig voordat je het doekje gebruikt.
Toepassing: Wrijf met het Uniters Nubuck Reinigingsdoekje zachtjes over het oppervlak om vuil en vlekken te verwijderen. Werk in één richting voor het beste resultaat.
Nabehandeling: Borstel het leer eventueel licht na met een nubuckborstel om de vezels weer op te richten en de originele uitstraling te herstellen.
Productspecificaties: Merk: Uniters (voorheen Leather Master) Productnaam: Nubuck Reinigingsdoekje Type product: Reinigingsdoek voor nubuck en suède Geschikt voor: Nubuck en suède leer Toepassing: Schoenen, meubels en accessoires Eigenschappen: Milde reiniging voor delicate leersoorten Verwijdert oppervlakkig vuil en lichte vlekken Behoudt de structuur van het leer Eenvoudig en snel in gebruik
Kenmerken: Kopen in Eindhoven